1. pl
  2. en

Oficjalny dystrybutor oprogramowania:

Skaning laserowy prostszy niż myślisz.

 

Skaning Laserowy

GIS

Geodezja

Fotogrametria

Zamówienia publiczne

Pobierz wersję Trial
i przekonaj się.

Kontakt

Praca

Do pobrania

Referencje

LupoScan

Zakres usług

"Informacja 

                                               w każdym wymiarze"

LupoScan

 

Nasza firma jest obecnie jedynym oficjalnym dystrybutorem oprogramowania LupoScan na terenie polski.

 

LupoScan to innowacyjne narzędzie przeznaczone do analizy i obróbki danych pochodzących z naziemnego skaningu laserowego. Zostało ono stworzone przez niemiecką firmę Lupos3D i obecnie jest rozwiązaniem stosowanym głównie w europie zachodniej.

 

Oprogramowanie posiada komplet narzędzi niezbędnych do kompleksowego opracowania, każdego zadania z dziedziny skanowania laserowego. Jego główne atuty to funkcjonalność, kompatybilność i elastyczność. Jest to produkt, który stale się rozwija i wprowadza nowe funkcje oraz możliwości.

 

Oprogramowanie współpracuje z danymi pozyskanymi za pomocą wszystkich skanerów dostępnych obecnie na rynku. Umożliwia zbudowanie połączenia z dowolnym środowiskiem CAD, dzięki czemu użytkownik jest w stanie przesyłać w czasie rzeczywistym obiekty utworzone w LupoScan bezpośrednio do np. AutoCAD.

 

Do przykładowych zastosowań oprogramowania należy między innymi rejestracja chmury punktów, filtracja danych, analiza deformacji, obliczenia objętościowe, generowanie ortofotoskanów i przekrojów, modelowanie 3D, tworzenie animacji oraz koloryzacja chmury punktów w oparciu o zewnętrzne zdjęcia cyfrowe.

 

Poza możliwościami dotyczącymi obróbki chmur punktów. LupoScan posiada wiele funkcji i rozwiązań stricte fotogrametrycznych, takich jak np. rektyfikacja zdjęć skośnych.

 

LupoScan stanowi użyteczne narzędzie zarówno dla początkujących użytkowników jak i tych bardziej doświadczonych. Jego przejrzysty interfejs jak i rozbudowana funkcjonalność stanowi doskonałą alternatywą w stosunku kosztownego oprogramowania dominującego na rynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po więcej informacji oraz w celu zapoznania się z pełną listą funkcji, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej polskiej strony oprogramowania.

 

 

 

 

 

Do pobrania, dostępna jest również darmowa wersja Trial, umożliwiająca samodzielne przetestowanie pełni możliwości LupoScan.

www.LupoScan.pl

Scan-Tech     ul. Barlickiego 9A/15     40-820 Katowice     e-mail: office@scan-tech.pl     phone: +48 607 687 638

© Scan-Tech 2016